Továbbjutásért küzdenek a magyar csapatok - 2220

Breaking

2019. augusztus 1., csütörtök

Továbbjutásért küzdenek a magyar csapatok

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ, 2. KÖR, VISSZAVÁGÓ


18.15: Universitatea Craiova (román)–Budapest Honvéd (Tv: Duna World)
Az első mérkőzésen: 0–0

18.30: Debreceni VSC–Torino FC (olasz) (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 0–3

19.00: FC Vaduz (liechtensteini)–Fehérvár FC (m4sport.hu, 20.45-től csúsztatva: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 0–1

19.00: Atromitosz (görög)–FC DAC 1904 (Dunaszerdahely, szlovákiai)
Az első mérkőzésen: 2–1

20.45: NK Osijek (Eszék, horvát)–CSZKA Szófia (bolgár)
Az első mérkőzésen: 0–1

A további párosítás:

16.00: Asztana FK (kazah)–FC Santa Coloma (andorrai)
16.00: Ordabaszi (kazah)–Mladá Boleslav (cseh)
16.30: Kajrat Almati (kazah)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
17.00: Viitorul (román)–Gent (belga)
18.00: KuPS (finn)–Legia Warszawa (lengyel)
18.00: Zorja Luhanszk (ukrán)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
18.30: Riga FC (lett)–Piast Gliwice (lengyel)
18.30: Levszki Szófia (bolgár)–AEK Larnaca (ciprusi)
18.30: Häcken (svéd)–AZ Alkmaar (holland)
19.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Partizani Tirana (albán)
19.00: Liepaja (lett)–IFK Norrköping (svéd)
19.00: Malmö FF (svéd)–NK Domzale (szlovén)
19.00: Neftci PFK (azeri)–Arszenal Tula (orosz)
19.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Gabala (azeri)
19.00: KÍ (feröeri)–Luzern (svájci)
19.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Utrecht (holland)
19.00: FK Jablonec (cseh)–Pjunik Jerevan (örmény)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Strasbourg (francia)
19.00: AEL Limassol (ciprusi)–Arisz (görög)
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Shamrock Rovers (ír)
19.30: Ludorogec (bolgár)–Valur Reykjavík (izlandi)
19.30: Bröndby IF (dán)–Lechia Gdansk (lengyel)
19.30: Progres Niederkorn (luxemburgi)–Rangers FC (skót)
19.45: Esbjerg (dán)–Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)
20.00: Gzira United (máltai)–FK Ventspils (lett)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Malatyaspor (török)
20.30: Sturm Graz (osztrák)–Haugesund (norvég)
20.30: Eintracht Frankfurt (német)–FC Flora (észt)
20.30: FCSB (román)–Alaskert (örmény)
20.45: Linfield FC (északír)–HB Tórshavn (feröeri)
20.45: Aberdeen (skót)–Csihura Szacshere (grúz)
20.45: Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)–Lokomotiv Plovdiv (bolgár)
21.00: Crusaders (északír)–Wolverhampton Wanderers (angol)
21.00: Vitória (portugál)–Jeunesse Esch (luxemburgi)
21.00: Partizan (szerb)–Connah's Quay Nomads FC (walesi)
21.15: Stjarnan (izlandi)–Espanyol (spanyol)

forrás: nb1.hu